У  Дніпрянській школі провели “ярмарок”  творчих ідей  

25 квітня у Дніпрянській школі відбувся  “ярмарок”  творчих ідей під назвою «Сто порад вчителю»,  присвячений 100-річчю з дня народження видатного українського педагога-гуманіста В. О. Сухомлинського.

«Родзинки» своєї педагогічної майстерності презентували вчителі, що атестувалися  цього року.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Нємченко представляла виступаючих цитатами Василя Сухомлинського.

«Урок – це дзеркало загальної і педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його світогляду, ерудиції».

Свої здобутки представили вчителі, що отримали ІІ кваліфікаційну категорію:  Катерина Носкова  та Ольга Черняк.

«Головне завдання вчителя початкових класів – це навчити дитину вчитися, сформувати інструмент, без якого дитина стає невстигаючою, нездібною… Цим інструментом є п’ять умінь: вміння спостерігати, думати, висловлювати думку про те, що бачу, роблю, думаю, спостерігаю, читати, писати».

Як навчають наймолодших наших учнів розповіли вчителі Галина Волошко  та Анастасія Махотіна  (отримала ІІ кваліфікаційну категорію).

«Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий взаємозв’язок між інтелектуальним життям особистості і проявом її сил в активній діяльності».

 

Творчі, сучасні та інноваційні вчителі Олена Лопачук (отримала І кваліфікаційну категорію), Марія Мельниченко (отримала І кваліфікаційну категорію позачергово) та Тетяна Богачук  (підтвердила вищу кваліфікаційну категорію та отримала звання «старший учитель») поділилися з колегами своїми здобутками та розповіли про джерела натхнення.

 

«Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити».

Професійний тандем практичного психолога школи Наталії Чернишевої  (отримала І кваліфікаційну категорію) та соціального педагога Тетяни Потапової представив роботу соціально-психологічної служби в школі.

 Вчителів, що успішно пройшли атестацію, отримали і підтвердили кваліфікацію привітали заступники та директор школи.

Педагоги школи ще раз підтвердили, що педагогічна спадщина О.В. Сухомлинського актуальна і вічна!

 

Тетяна Нємченко, заступник директора з навчально-виховної роботи