У Дніпрянській школі розпочав роботу літній табір «Сонечко»

Для кожного з нас літні канікули – це найбільше свято, пора відпочинку, знайомств, улюблених забав, цікавих екскурсій і походів. Всі люблять і чекають літа, а особливо діти.

Так, 29 травня у Дніпрянській  школі  відбулося відкриття пришкільного табору «Сонечко». Саме тут діти нашої школи зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.

Відкриття табору було розпочато зі святкової лінійки, яку організувала та провела старша вожата Олена Храпанова. Потім,  для вихованців табору, була  проведена розважальна програма з цікавими іграми, піснями і танцями. Родзинкою свята став виступ хореографічного колективу Дніпрянського будинку культури під керівництвом Артюх Ольги.

Усі відпочивальники табору «Сонечко» склали присягу і урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу. 

 

Олена Храпанова, старша вожата табору «Сонечко»