У Дніпрянській школі відбувся День патріота

31 травня  у літньому пришкільному  таборі  “Сонечко” Дніпрянської школи був проведений день Патріота.

Спочатку вихованці та вихователі оформили  виставку малюнків на тему «Ми – діти твої, Україно!». Роботи дітей вражали різноманітністю, барвами і просто гарним настроєм.

Далі учнів запросила на літературно-музичне свято“Нехай у кожної дитини живе любов до України» старша вожата Олена Храпанова. «Ми, українці, говоримо українською мовою, пишаємося своєю Батьківщиною. А вона починається з маленької родини, з матусі і тата, з сестрички та братика, з дідуся і бабусі,» – саме з цих слів розпочався захід. Кульмінацією  став парад вишиванок. А ще діти слухали  українські  пісні,  грали  в  народні  ігри.  Вихователь табору Ірина Ремньова провела вікторину «Наша  Батьківщина – Україна». Учні давали відповіді на запитання, найактивніші були відзначені сувенірами.

Окрім цього, у ІІІ загоні пройшов тренінг «Увага, небезпека!», який провели вихователі Олена Лопачук та Наталія Чернишева. Діти зображали небезпечні ситуації на папері, а далі описували і демонстрували свої дії у разі виникнення небезпеки. Вихованці виявили зацікавленість та бажання знати більше про безпеку власного життя.

Запальні мелодії, яскраві костюми, оплески та схвальні відгуки дорослих  створили  святковий,  піднесений настрій. Це залишає  глибокий  слід  в  дитячих  серцях  і  є  запорукою  пробудження   патріотичних  почуттів.