У Дніпрянській школі відбувся День цивільного захисту

Кожна людина у своєму житті зіштовхується з багатьма труднощами. Деякі проблеми вона вирішує  не замислюючись, а для подолання інших потрібні певні навички і вміння. Сучасна школа покликана навчити дітей вирішувати життєві ситуації і використовувати набуті знання повсякчас.

Прикладом цього можна вважати День цивільного захисту, який було проведено 28 квітня в Дніпрянській ЗОШ саме для того, аби  кожен учасник навчально-виховного процесу (від дорослого до першокласника) зміг правильно зреагувати у надзвичайній ситуації.

Педагоги продемонстрували мультфільми для учнів початкових класів та відеофільми «Екологічні та техногенні катастрофи», «Невідкладна долікарська допомога», презентації «Надзвичайні ситуації», «Обережно, вогонь!» для старшокласників.

Окрім цього протягом лютого-квітня з вчителями та технічним персоналом було проведено заняття по навчанню з цивільного захисту.

Під час проведення Дня ЦЗ були перевірені готовність та навички  до дій під час виникнення пожежі в школі. Евакуація пройшла успішно, вчителі вивели учнів, відзвітували про їх наявність згідно інструкції, після чого навчально-виховний процес продовжився. До речі, такі навчання проводяться в Дніпрянській ЗОШ не лише на День ЦЗ, а і декілька разів протягом року. Адже, щоб запобігти неприємностям, треба бути до них готовими і знати, як їх здолати.

Лілія Микитенко,  директор Дніпрянської ЗОШ