У Дніпрянській ЗОШ підвели підсумки роботи «Школи для майбутніх першокласників»

Ось і закінчився ще один навчальний рік. Для початкової школи від був насиченим, цікавим: уроки, конкурси, змагання, екскурсії, свята. Окрім цього, в нашій школі з березня по травень працювала «Школа для майбутніх першокласників». Прийшов час підвести підсумки, зробити висновки.

Робота розпочалася 3 березня із батьківських зборів. Директор Лілія Микитенко познайомила батьків з вчителями, провела екскурсію по школі, починаючи з класних кімнат і закінчуючи спортивною залою. А вже 9 березня майбутні першачки  сіли за парти. Для них вчителями було приготовано багато цікавого: ліплення з солоного тіста, виготовлення писанки до Великодня, завдання з геометричними фігурами, цикл занять з англійської мови. Учні мали змогу спілкуватися із вчителями, між собою, демонструвати свої вміння і навички. Психолог Наталія Чернишева допомагала дітям проявити себе, вміти слухати співрозмовника, концентруватися під час виконання завдань. Вчителі фізичної культури Василь Горевий та Андрій Іщенко під час занять у спортзалі проводили розминки, естафети, познайомили дітлахів із народними іграми. Останнє заняття було проведено з батьками, які отримали рекомендації від психолога та педагогів.

Підводячи підсумок, можна сказати, що всі малюки з нетерпінням чекають початку нового навчального року. Нам вдалося показати їм те, якою є сучасна школа, як цікаво тут може бути. Школа радо відчиняє двері для тих, хто бажає творити, розвиватися і навчатися!

 

Поліна Костогриз,

 Тетяна Іщенко, вчителі початкової школи