У Дніпрянській ЗОШ пройшов тиждень української мови

  Вчора, 3 березня у Дніпрянській школі  завершився тиждень української  мови, присвячений   Дню рідної мови .IMG_0072

P2260942Про це повідомляє вчитель Наталія Будняк.

– Учителі української мови та літератури проявили творчу ініціативу, ретельно підготувалися до проведення заходів, – відзначила вона. –  Метою заходів було:

– донести до учнів красу і багатство української мови;

– формувати відчуття краси рідної мови;

– розвивати мовленнєві здібності учнів;

– збагачувати словниковий запас;

–  виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси й необхідності для нашого життя.

Впродовж тижня у школі проходили різноманітні заходи, приурочені святу Рідної мови.

  • 23 лютого

Вчитель Богачук  А.В. провела для учнів 5 – 11 класів  загальношкільну лінійку, шо урочисто відкрила  Тиждень  української мови, ознайомила з основними заходами, познайомила з історією розвитку рідної мови в Україні.

  • 24 лютого

учні 5-11 класів разом з класними керівниками  провели конкурс стіннівок, присвячених українській мові.

За умовами заходу кожен клас мав представити свою стінгазету. Оригінальності учнів не було меж, а тому на виставці можна побачити найрізноманітніші за стилем та ідеєю роботи.

  • 25 лютого

Вчитель Іщенко Т.В. провела конкурс на кращого читця-декламатора патріотичної поезії серед учнів 5 – 8 класів «Україна – єдина моя батьківщина».

  • 26 лютого

Вчитель Будняк Н.В. разом з учнями 9-11 класів зустрічала гостей у літературній вітальні «Вернісаж поезій українських поетів», де відбувся перегляд кращих  мультимедійних презентацій, відеороликів на вірші відомих українських поетів–класиків та сучасних авторів. Учні 9–11 класів представили власні роботи, аргументуючи свій вибір та режисерський задум.

  • 27 лютого

для учнів 6,8 класів було проведено вчителем Іщенко Т.В. свято рідної мови, в якому поєдналися    літературно – музична композиція та інтелектуальний конкурс «Я знаю українську»

  •   3 березня

Вчителі Богачук Т.В. та Федотова С.П.  провели  Всеукраїнську гру знавців української мови «Соняшник» для учнів 2 – 11 класів.

P2270956P2270946P2260945P2270957P2270950IMG_0075IMG_0073