У Дніпрянську школу завітала казка

7 червня у Дніпрянській школі відбулося свято казки, яке підготувала та провела старша вожата Олена Храпанова.

Свято почалося з конкурсу на кращого знавця  українських народних казок. Ним стала Ткаченко Дарина. Згодом  були вистави, до них ретельно готувалися заздалегідь. Кожен загін  вибирав сценарій української  народної казки для постановки, розподілялися ролі, проводились репетиції. Батьки допомагали у виготовленні костюмів, декорацій. Діти перевтілювались у казкових героїв.

Вихованці загону «Кока – кола»  запропонували глядачам казку «Колобок». У таборі  вболівали за головного героя, яким бажали поласувати заєць, вовк, ведмідь та лисиця. Загін «Веселка» продемонстрував своє вміння гарно співати і танцювати. Казка «Рукавичка» була поставлена з музичним супроводом. Загін «Невгамовні» продемонстрували усім присутнім казку «Ріпка». Глядачі побачили, як весело і цікаво можна показати відому всім казку. Останньою глядачі побачили казку «Коза-Дереза», яку представили артисти загону «Патріоти».

Окрім цього, ведучі проводили конкурс загадок, вікторину «Відгадай казку», звучали мелодії українських народних пісень.Свято подарувало і артистам, і глядачам багато радості та веселого настрою.