У добру, щасливу путь випускники сьомої школи

S9tOKyUP7HE

27 травня 2016 року  для учнів та випускників ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В) пролунав прощальною мелодією останній дзвоник. По-сімейному тепло і водночас урочисто відчували себе на святі гості, вчителі, батьки, школярі.

На традиційне свято Останнього дзвоника до школи завітали  почесні гості:міський голова Різак М.І., виконуюча обов’язки керуючої справами виконкому Бондар Л.В. ,депутат Новокаховської міської ради від опозиційної ради Скребовська Л.В., методист методичного кабінету Наумчак А.А. Прийшовши привітати молодь із початком дорослого життя, міський голова Микола Іванович , як людина справи, вручив учням школи грамоти та грошову премію  у номінаціях «Спортивна гордість школи», «Прометей науки», «Талант школи» .

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята випускників 11-А класу і від гостей, вчителів, учнів та їх батьків.  Красивою хореографічною  композицією  привітали випускників учні молодших класів. Учні 4-А класу(класний керівник Брусенська О.В.) від усього серця подарували випускникам квітку «побажань».  Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

V0Op7rQcBiw

Нікого не залишив байдужим запальний флеш-моб у виконанні випускників. Як символ прощання з дитинством випускники 2016 року випустили в небо голубів та повітряні кульки.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!