У другій школі почав працювати табір “Здоров’ятко”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

При дошкільному закладі навчально-виховного комплексу “Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2″ з 30 травня 2016 року по 16 червня 2016 р. почав працювати пришкільний табір відпочинку для дітей ЗДОРОВ’ЯТКО”.

Як організувати літній відпочинок школярів, щоб він залишився приємним спогадом для дітей? Як допомогти учням цікаво і змістовно провести час у пришкільному таборі, де мають поєднатися романтика нового і незвіданого, творчий пошук і мрія, відповідальність дітей і складність у виконанні завдань? Саме такі питання постали перед педагогічними працівниками школи, які працюватимуть у пришкільному таборі відпочинку «Здоровя’тко», адже успіх у роботі залежить від зацікавленості організаторів літнього відпочинку, їхньої енергії, наполегливості, любові до дітей, а також уміння підтримати ініціативу та спонукати до самостійних дій своїх вихованців, організувати творчі колективні справи, бути порадником і цікавою людиною. Щоб табір почав працювати, були створені всі умови для його роботи. В цьому році у ньому відпочиває та оздоровлюється 30 дітей. З великим задоволенням поспішають сюди учні 1 — 5 класів, адже на них чекають походи, екскурсії, конкурси, ігри, розваги та змагання, заняття з англійської мови, тощо.

Кожень день роботи табору має свою тему, свою назву та   розпочинається з ранкової зарядки, яка проводиться із використанням різноманітних ігрових елементів. Чимало часу приділяється впровадженню здоров’язберігаючих технологій під час проведення різноманітних змагань, турнірів, конкурсів, естафет, ігор. Дітям у доступній та цікавій формі подаються знання щодо правильної організації із самостійних занять спортом, організації здорового способу життя, раціонального харчування.

В перший день роботи табірної зміни, у “День Знайомства” вихованці табору знайомилися з вихователями, керівниками гуртків англійської мови та фізичного виховання, один з одним. Вихованці табору створили власне “Сонечко Дружби”, промінчиками якого стали кольорові долоньки кожної дитини. Дівчатка та хлоп’ятка презентували себе англійською мовою.

Другого табірного дня, в “День Дружби” вихованці загону “Бодрячок”  завдяки багатокомпонентній програмі мали змогу пограти в ігри:“Склади прислів’я про дружбу”, “Фортеця дружби”. Діти прийняли участь в акції “Подаруй другу посмішку”. Цього дня також пройшов цікавий конкурс художників “Ми друзі”, в якому всі з великим задоволенням прийняли участь.

В День захисту дітей 1 червня відбулося яскраве свято відкриття табору, яке розпочалося з привітання вихованців і посвяти в “Здоров’ятата знавці англійської мови. Дітлахи із привеликим задоволенням співали та розважалися,  грали в ігри англійською мовою, прийняли участь у флеш-мобі Hello, summer!”. Підсумком свята було створення колективного “Віночку мрій” і на кожній стрічечці всі вихованці табору написали свою мрію.

Старший вихователь пришкільного табору “Здоровятко” Є.В. Іващенко