У двох жителів міста Таврійськ оперативники виявили посіви конопель

поліція2

До Новокаховського відділу поліції надійшло повідомлення, що 70-річний житель міста Таврійськ на присадибній ділянці вирощує коноплю. Під час перевірки інформація підтвердилась.

Під час проведення санкціонованого обшуку на задньому подвір’ї оперативники виявили посів конопель. 14 кущів були зі слідами догляду, деякі з них росли у горщиках. В одній з кімнат будинку оперативники виявили дві банки з висушеною коноплею. Як пояснив пенсіонер, коноплю він вирощував для власного вживання, тому що є наркозалежним.

Як з’ясувалося, сусід пенсіонера теж займався вирощуванням коноплі. Кущі росли на городі між теплицями, а також під деревами. У будинку оперативники вилучили мішок висушеної коноплі загальною вагою 5 кг. Усе вилучене направлено на дослідження.

Як повідомив заступник начальника Новокаховського відділу поліції ДмитроКарбовський, відкриті кримінальні провадження за ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ст.310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель».

Відділ комунікації поліції Херсонської області