У Херсоні створили унікальний театр

Унікальний театр, у якому грають лише діти з інвалідністю, створили в обласній науковій бібліотеці Херсона за сприяння доброчинних організацій «Серце матері» та «Сонячні діти», повідомляє “Голос України“.

У Херсоні створили унікальний театрТеатр назвали «Звичайна роль — особливий актор». Актори справді особливі — це 35 «сонячних» дітей віком від шести до сімнадцяти років. Вони вже беруть участь у репетиціях одразу трьох спектаклів для юних глядачів — «Маленький принц», «Аліса у країні чудес», «Пригоди Незнайки».

А ставить постановки на волонтерських засадах справжній режисер обласного академічного музичного театру імені Куліша Ірина Корольова.

Директор бібліотеки Надія Коротун каже, що можливості стати членом трупи нового театру однаково зраділи юні актори і їхні батьки. І тим, і іншим просто не вистачає звичайного людського спілкування та підтримки.

А якщо до них додадуться увага публіки та заохочувальні оплески як визнання їхніх непересічних здібностей, малеча взагалі буде на сьомому небі від щастя. Перші спектаклі театру «Звичайна роль — особливий актор» у Херсоні представлять на різдвяні свята.

А як перший у житті творчий гонорар актори отримають подарунки із солодощами, з ними пообіцяли допомогти в облдержадміністрації.