У Херсоні відбувся парад сільськогосподарської техніки

Вчора, 25 липня, у рамках проведення форуму «Агропорт Південь Херсон-2018» на площі Свободи стартував парад сільськогосподарської техніки до Міжнародного аеропорту «Херсон», де вже завтра розпочне роботу форум.

Відкрила парад сільськогосподарської техніки  заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева. Вона зазначила:

«Впевнена, що проведення форуму «Агропорт Південь Херосон-2018» стане доброю традицією для аграріїв не тільки Херсонщини, а й усієї України. Наявність такої сучасної техніки власного виробництва свідчить про потужність роботи  промислового комлпексу області, і подальшого використання її у полі. Врожаї Херсонщини тільки підтверджують це».

У параді сільгосптехніки взяли участь провідні компанії з виробництва та реалізації сільськогосподарської техніки вітчизняного та закордонного виробництва:
– ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» (комбайн SKIF 280 Superior, трактори «YTO»);
– Компанія «Агротек» (трактори і гатор марки «John Deere»);
– Обласна база мінісільгосптехніки «Трактора Херсона» (мінітрактори Lovol та ДонгФенг, трактор Фотон);
– ТОВ «Агроспейс» (трактори Fendt та VALTRA);
– ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» (трактори Massey Ferguson);
– Компанія «Ландтех» (телескопічний та фронтальний навантажувачі).

Парад сільськогосподарської техніки Херсонщини стартував!

Ця сільськогосподарська техніка (трактори) потужністю від 24 до 320 кінних сил вже завтра буде представлена загалу на майданчику форуму «Агропорт Південь Херсон-2018» у Міжнародному аеропорту «Херсон».

Автор: Якуніна Ганна, сайт Херсонської ОДА