У Херсоні вперше відбувся велопробіг «Херсонські вело-50», присвячений 25-й річниці незалежності України

Вчора, 3 квітня у м.Херсоні вперше стартував велопробіг «Херсонські вело-50», присвячений 25-й річниці незалежності України.

Захід організований об’єднанням «Велофорум «Херсон», громадською організацією «Велохерсон», Херсонським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки обласної державної адміністрації.

У велопробігу взяли участь понад 250 любителів велосипедного руху з Миколаєва, Хмельницького, Черкас, Каховки, Нової Каховки, Голої Пристані, Берислава та Херсона.3

На урочистому відкритті учасників заходу привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова та голова громадської організації «Велохерсон» Ярослав Концевий.

«Херсонщина – надзвичайно гостинний регіон, в якому проходить безліч спортивних заходів. Але такий масовий велопробіг для любителів велоспорту як «Херсонські вело-50» в нашій області проводиться перше. Ми присвячуємо його 25-й річниці незалежності України», – зазначила у вітальному слові Валентина Січова.2

Також цей велопробіг спрямований на привернення уваги громадськості та міжнародної спільноти до окупації Криму та Севастополя і проводиться в рамках відповідного плану заходів, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року №123.

Довжина маршруту 50 км і проходить він від площі Свободи, 1 через Садово і Антонівку до торгового центру «Епіцентр».