У Херсоні змагатимуться за Кубок Олімпійського чемпіона Сергія Чухрая

Сьогодні в акваторії третього затону на водно-спортивній базі СК «ДНІПРО» (Херсонської обласної організації ФСТ «Україна») стартують дводенні відкриті обласні змагання з веслування на байдарках і каное на Кубок Олімпійського чемпіона Сергія Чухрая, повідомляє видання “Херсонщина за день“.

Під керівництвом управління з питань фізичної культури та спорту, Херсонської обласної федерації з веслування на байдарках і каное змагання вдруге проводяться у місті Херсон за підтримки Херсонського відділення НОК України (Кірсанов С.Ф.), та Херсонської обласної організації ФСТ «Україна» (Агеенко О.В.). За Кубок Сергія Чухрая боротимуться юнаки та дівчата 2003-2004 ррн., 2005-2006 ррн., 2007-2008 ррн на дистанції 200 м та довгій дистанції 3000 м, 2000 м, 1000 м.

Символічно і те, що урочисте відкриття змагань буде проведено 6 жовтня в день відкриття ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор (06-18 жовтня 2018 року м. Буенос-Айрес, Аргентина), в яких прийме участь єдина учасниця від Херсонської області у складі Національній збірній команди України з веслування каноїстка Паламарчук Аміна, вихованка ДЮСШ-2 (тренер Цеховліс В.Я.).

А також, Херсонське відділення НОК України у цьому році відзначає 30-річчя XXIV Олімпійських ігор в Сеулі, на яких наші спортсмени здобули найбільшу кількість олімпійських нагород, а саме: Сергій Кірсанов, Павло Гурковський, Микола Комаров.