У картинній галереї Нової Каховки оселились “Дитячі мрії”

Дивовижна літня пора.  Ошатні вулички Нової Каховки потонули у квітах та зелені. Кожен сантиметр довкола наповнений світлом і сонцем. А в картинній галереї ім. Гавдзинського в унісон з теплою і щедрою літньою порою розпочала роботи унікальна виставка, яка не лишить байдужим жодного відвідувача.  Тут оселились дитячі мрії. У повному сенсі цього слова.

На картинах, які приїхали до нашого міста з Новотроїцька, в яскравих й строкатих  барвах ожили дитячі думки, знання й любов до рідної землі. Кожна робота – унікальна й випромінює тепло, добро, дитячу наївність і чистоту.

Творці – вихованці самодіяльного народного колективу «Сиваський віночок» разом зі своїм наставником , заслуженим майстром народної творчості України Марією Гусак, презентували  виставку вчора, 7 червня. Директор галереї Олена Михайленко представила гостей та розповіла про їхню діяльність. «Представлені твори виконані майстерно і професійно. Деякі діти займаються в студії вже чотири роки. Наймолодша учасниця закінчила лише перший клас, а займається декоративним живописом два роки – її роботи зовсім дорослі і цілковито фахові,  – зазначила Олена Дмитрівна. – Здивували картини мам – сільські жіночки віднаходять час, аби привести дітей до студії і самим навчитися і займатися таким цікавим видом образотворчого мистецтва. До речі, діти з різних сіл як Новотроїцького району, так і сусідніх, відвідують студію, що не може не викликати поваги та захвату. Тож зичимо юним талантам успіхів і творчого зростання!».

На виставці були представлені лише картини, проте у студії займаються розписом глечиків, тарілок, ваз, дошок тощо. Марія Михайлівна говорить, що дітвора в захваті від захоплення і за пензлик беруться навіть малюки, яким нема 3 рочків. Окремо варто підкреслити: більшість робіт виконані дітками разом з родинами, тож це справжня сімейна творчість.

Привітати гостей у Новій Каховці і поздоровити з відкриттям виставки до галереї завітали заступник міського голови Сергій Давидюк та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна. Сергій Петрович подякував за візит, побажав юним митцям натхнення, нових досягнень, аби згодом  їхні роботи прикрашали  найзнаменитіші виставки – як вітчизняні, так і закордонні. В свою чергу, Наталія Сергіївна вручила керівнику студії Марії Гусак  Подяку відділу культури і туризму і запросила до подальшої плідної співпраці.

Хто не зміг потрапити на відкриття – ви ще маєте нагоду ознайомитись з роботами дітей. Яскрава, сонячна, сповнена українськими народними мотивами виставка працюватиме у картинній галереї  до серпня.