У картинній галереї Нової Каховки відбувся творчий вечір Володимира Вітюніна

2 березня в картинній галереї  ім. А. С. Гавдзинського творчий вечір художника-графіка, поета Володимира Вітюніна зібрав шанувальників його творчості.

Зустріч мала назву  «Моє місто – ровесник» в знак того, що  митцю майже стільки років, як і  Новій Каховці, яка днями відзначила свій 66-й день народження. І хоча народився Володимир Вітюнін далеко за Уралом, рідною домівкою вважає саме ці краї.

Захід розпочався з перегляду слайд-шоу фото, на яких закарбована Нова Каховка минулих років. Цікаво було впізнавати разом куточки міста, які зараз мають інший вигляд. Ностальгія за молодістю притаманна багатьом людям, а тим паче, людям-романтикам, які зібралися того вечора у залі.

Володимир Ілліч повідав цікаву історію своєї появи в Новій Каховці. Для нього, після життя в Росії, «Нова Каховка стала вікном в Європу». Звідси він у 1971 році почав мандрувати до Західної Європи. Відвідав декілька країн, і розпочав, як сам стверджує, нове життя.

Закінчив свого часу Уральське училище прикладного мистецтва. У  Новій Каховці працював на електромашзаводі. В цей час Володимир Вітюнін був одним із організаторів літературного клубу при заводі. Потім клуб переріс у міський клуб «Лік». А ще згодом  клуб став носити назву  «ЛІМузИн», яким керувала  Людмила Марченко. У колі однодумців поет проводив години дозвілля.

Звісно, під час творчого вечора  звучала поезія у виконанні автора. Короткі,  але об’ємні за змістом вірші сповнені любові до міста-ровесника на Дніпрі, до природи Таврійського краю, кохання і переживань, патріотизму.

Довго не хотіли відпускати улюбленого поета присутні… На зустрічі панувала затишна, дружня атмосфера, особливого шарму якій додавала експонована у залах виставка картин  «Нова Каховка на полотнах художників».