У Києві розпочато роботи зі створення муралу “Крути”

Мурал “Крути” – третя робота художника Андрія Пальваля, що висвітлює тематику боротьби українського народу за свою незалежність 100 років тому (перші мурали цієї серії – портрети Михайла Грушевського та Павла Скоропадського у Києві). Про це йдеться на сторінці КРУТИ 1918 у соціальній мережі Facebook.

Кадр з майбутнього фільму “Крути”

“Для мене особисто події Крут – це подвиг молодих та нескорених, «Огонь запеклих не пече». Це свідома загибель за власну країну, це свідома самопожертва перед обличчям страшної червоної навали, – говорить художник Андрій Пальваль. – І ще це сторічний урок нам сьогоднішнім, як треба боронити Вітчизну. Саме тому ми і прийняли рішення розпочати малювати у грудні, щоб хоча б на мить синхронізуватися з хлопцями”.

Мурал “Крути” – це спільний проект творців фільму КРУТИ 1918, Департаменту суспільних комунікацій КМДА, Печерської районної в місті Києві державної адміністрації, громадської організації “Ай лав Юкрейн”, проекту #КиївськіМурали, за підтримки компанії ООО “ПП “ПОЛИСАН”.

Розташування муралу: Київ, вулиця Велика Васильківська, 111/113.
А з 7 лютого 2019 року можна буде побачити історію Крут на великих екранах – в Україні стартує показ фільму “Крути 1918”.