У Козацькому відкрили амбулаторію

26 грудня відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селищі Козацьке, яке віднедавна приєдналося до Новокаховської ОТГ.

На відкритті були присутні голова ОДА Юрій Гусєв, директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, новий очільник Бериславської РДА Роман Ставрост. Гостей радо вітав староста Козацького Андрій Чирко та представники місцевого самоврядування і громадськості.

У своїх виступах гості привітали з визначною подією жителів Козацького та наголосили на тому, що одним з основних завдань влади є підвищення рівня обслуговування населення та надання якісних послуг не тільки жителям міст обласного і районного значення, а й мешканцям сіл та селищ.

Будівництво здійснено за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з селищного бюджету. Вартість амбулаторії – 5668,176 тис. грн (частка співфінансування склала 629,796 тис. грн). В амбулаторії передбачено дві функціональні зони: робочу та житлову, яка, в свою чергу, розрахована на суміжне проживання двох лікарів.

Після урочистого відкриття, усі присутні мали змогу оглянути будівлю зсередини. Амбулаторія забезпечена меблями та необхідним обладнанням, що дає змогу гарантувати надання повного переліку послуг первинної медико-санітарної допомоги.

Також у користуванні дільничного лікаря є автомобіль марки «Рено-Дастер», який уже рік обслуговує мешканців Козацького.