У Новій Каховці відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту

спсатели на плацу

7 червня на спортивно-тренувальному полігоні 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту, в яких взяли участь команди рятувальників із 20 підрозділів обласної служби ДСНС. З вітальним словом до учасників звернувся заступник начальника Головного управління ДСНС області Юрій Гатілов, який побажав усім доброго настрою, спортивно-професійного завзяття, вправності та відмінних результатів у виконанні досить непростих вправ. І змагання стартували.

Рятувальники демонстрували свої вміння та навики в ході трьох спеціальних етапів, а саме: долаючи 100-метрову смугу з перешкодами; піднімаючись по штурмовій та висувній драбинах на 3-тій поверх навчальної вежі.

У загальнокомандному заліку перемогу здобули рятувальники 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка (Олексій Філін, Сергій Нестеренко, Костянтин Ситник, Олександр Мирошниченко). Друге місце виборола команда м. Цюрюпинськ, третє посіли рятувальники Суворовського району м. Херсон.

Такі змагання проводяться з метою підвищення готовності пожежно-рятувальних підрозділів області до дій за призначенням, популяризації пожежно-прикладного спорту серед особового складу пожежно-рятувальних частин та населення області.

спасатели 1
спасатели 2

Новокаховський МВ ГУ ДСНС України у Херсонській області