У мандрівку за новими знаннями

Свято першого дзвоника – це, швидше, дитяче свято, від якого дітлахи отримують тільки позитивні емоції. Радісні зустрічі з однокласниками і вчителем, зворушливе відчуття від самого усвідомлення, що ти йдеш до школи, а потім на уроки… Стривожені і заклопотані батьки та бабусі з дідусями – все це зігріває і надихає  дитячі серця школярів. Та й, щоб там не   говорили, урочиста лінійка налаштовує на серйозну роботу під час уроків і занять.

У Новокаховській  ЗОШ №10, де побував і  кореспондент «НК онлайн»,  свято  промайнуло мов  на одному подиху. Привітання для першачків і слова від цьогорічних випускників, коровай від батьків та поздоровлення  від гостей школи – заступника міського голови Володимира Сироватки та заступника начальника відділу освіти Олени Каратнік, депутата міськради Олександра Курдова, танцювальні виступи ансамблю «Божа корівка» – все було дуже зворушливим, веселим і обнадійливим.

Тож і ми зі словами «Здрастуй, школо!» вітаємо усіх школярів міста і бажаємо їм якнайскоріше налаштуватися на навчання і підкорити не одну вершину у царині знань.