У Маслівській школі підвели підсумки роботи літнього табору

 29 травня до 15 червня в Маслівській школі (директор Оксана Ковш) працював пришкільний табір «Веселка».

Діти щодня поспішали в табір –  і недарма… Цікаві та пізнавальні тематичні заходи, організовані вихователями та вожатими  загонів, захоплювали дітей своєю новизною та  різноманітністю.

Кожен новий день був не схожим на попередні. Так, учні спробували себе в ролі дизайнерів спортивного одягу: футболок і кросівок. У день дружби пройшли безліч випробувань, у яких лише дружба допомагала долати перешкоди. День охорони довкілля запам’ятався створеною власноруч «Червоною  книгою».  І щоденно – ігри, розваги, конкурси, змагання, естафети.

Захоплюючі подорожі та екскурсії цього року були великою несподіванкою для учнів.

Крім традиційних подорожей до Дніпра, походів у степ, екскурсій у музеї,  завідуюча клубом села Обривка Тетяна Мироненко запросила  учнів на виставу «Бременські музики» до Нової Каховки,  начальник відділу у справах  сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Наталія Таран запросила на екскурсію до стадіону «Енергія». Та найбільшим сюрпризом була подорож   на море до Скадовська, за яку всі діти, педагогічний колектив та  батьки  щиро вдячні перевізнику, депутату міськради  Віталію Перетятьку.

Завершилася зміна урочистою лінійкою та веселим флешмобом. Всі учні отримали подарунки за активний відпочинок. Табір зачинив свої двері! Але – до зустрічі у новому 2019 році у пришкільному таборі «Веселка» при Маслівській ЗОШ!

Адміністрація школи