У майстерні народної іграшки

Днями  у Новокаховській міській бібліотеці для дітей зібралися учасники студії «Оберіг» разом із батьками на арт-зустріч  «У майстерні народної іграшки», щоб поговорити про свої захоплення, послухати про дива Святого Миколая, пограти в ігри та отримати нагороди та солодкі призи. Готуючись до свята, бібліотекарі оформили книжкову виставку-інсталяцію  «Народна лялька-мотанка – оберіг наших душ», на якій розмістилися доробки студійців за рік роботи.

З вітальним словом до своїх вихованців звернулася викладач, керівник студії «Оберіг» Ольга Лепська, яка наголосила на тому, що лялька-мотанка не тільки розвиває в дитині почуття прекрасного, а й тренує моторику та виховує почуття патріотизму.

Маленькі учасники поділилися враженнями про свою участь у роботі студії, показали свої власні ляльки-мотанки, які вчаться виготовляти вдома.

Усі наші гості переглянули презентацію та згадали весь рік, що минув, після чого настала мить наближення до свята. Бібліотекарі розповіли своїм малим гостям про Святого Миколая та його дива, запропонувавши відповісти на веселі запитання зимової вікторини.  На запитання відповідали усі: і малеча, і батьки. А потім, наш ангел, образ якого втілював волонтер Кирило Єзерський, підвів підсумки, пригостивши кожного із присутніх цукерками – за активність та обізнаність.

І ось – нарешті урочиста мить, під час якої кожен із учасників студії отримав іменну нагороду – «Юній майстрині» та «Юному майстру».

А на завершення – усі  маленькі майстри народної іграшки отримали солодощі до дня Святого Миколая.