У минулому році Херсонська служба зайнятості забезпечила роботою понад 22000 осіб

Із січня по грудень 2017 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 33,4 тис. безробітних громадян, повідомляє прес-служба відомства.

Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,2 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину – безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 22,9 тис. осіб.

Упродовж поточного року роботодавці області надали до служби зайнятості 24,0 тис. вакансій, що на 6% більше минулорічного показника.

Активно впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-грудня 2017 року 414 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. За словами Євгенія Єрашова професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 5,1 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 5,1 тис осіб з числа безробітних.