У міській лікарні говорили про соціальну допомогу

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, з метою роз’яснення питань оформлення допомоги одиноким матерям, допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та нарахувань субсидій, взяли участь  у зборах трудового колективу КЗ «Центральна міська лікарня», що відбулися 16 лютого  у приміщенні актової зали  Центральної міської лікарні.Фото-1

Головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій УПСЗН Ольга Жувага поінформувала присутніх щодо вищевказаних питань, які, до речі, найчастіше виникають у громадян.

Ольга Олександрівна розповіла про істотні зміни у чинному законодавстві, оприлюднила коло тих, хто має право на отримання допомог, розповіла куди потрібно звертатися за оформленням даних допомог, розрахувала на прикладах приблизні розміри допомог, висвітлила перелік документів, необхідних для звернення та відповіла на питання присутніх. У разі виникнення будь-яких питань, усім було запропоновано звертатися до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, за адресою: м.Нова Каховка, вул. Леніна, 18. Тел. 45592 та 54855.             

Фото-2

 О. М. Стоянчук, начальник Новокаховського УПСЗН