У місцевій міліції – нові кадри

ПахомовДнями «НК онлайн» отримала нагоду поспілкуватися із новопризначеним в. о. начальника міліції громадської безпеки Новокаховського МВ УМВД, майором міліції Віталієм Пахомовим.

Як з’ясувалося, Віталій Володимирович останній час працював у Цюрупинську, а ще раніше, з 2011 по 2013 рік, очолював відділення міліції у Новій Маячці. Розповідаючи про роботу у цьому селищі, він, згадує, що відділ довелося піднімати просто з нуля, починаючи з повної реконструкції приміщення, а в серпні 2012-го відбулось його урочисте відкриття. На питання: «З чого плануєте почати роботу?», правоохоронець резюмував:«Ефективна робота починається з дисципліни. Це, передусім, планомірна організація праці кожного дільничного інспектора з подальшим контролем поставлених задач». Щодо нового місця призначення, то відгуки лише схвальні: місто гарне, компактне, все поруч, населені пункти міськради розташовані зручно, добре розвинена інфраструктура, чудова природа. Одним словом – нічого не заважає виконувати поставлені задачі.

 До того ж, Віталій Пахомов мав зустріч з керуючим справами виконкому Василем Акуленком, начальником відділу економіки, фінансового аналізу та інвестицій Тетяною Малій та місцевими громадськими формуваннями. Мова йшла про заходи щодо усунення стихійної торгівлі. У найближчих планах – залучити до патрулювання небайдужі та активні громадські організації. Крім того, Віталій Володимирович зазначив, що не за горами – реформування міліції, на патрульно-постову службу буде покладено чимало обов’язків, а співпраця з громадськими формуваннями стане одним із пріоритетних напрямів.