«У нас на всіх одна Земля»

Вчора, 21 березня  у читальный  залі бібліотеки  Новокаховського коледжу ТДАТУ відбувся  захід під назвою  «Збережемо Землю для життя», присвячений до Міжнародного дня Землі. На зустрічі були присутні   студенти груп ПЗ9116, ЗВ9116, ЗВ9115 та гості  навчального закладу. 

Відкрила захід завідувач бібліотекою агроколеджу Н. Полусмяк, яка ознайомила присутніх з історією цього свята та надала слово гостям. Викладач природничих наук коледжу О. Галаган розповіла про важливість води у нашому житті з демонстрацією фільму екологічного напрямку. Директор літературно-меморіального музею ім. А. Бахути  Т. Лупашко . прочитала вірші А. Бахути про землю та природу рідного краю. Молодший науковий співробітник Новокаховської картинної галереї імені Гавдзинського І. Казак ознайомила студентів з виставкою картин художника О. Углова. Бібліотекарі Т. Алєксєєва і Л. Савич  організували книжкову виставку «У нас на всіх одна Земля».

Організатори висловлюють подяку викладачам коледжу, гостям та співпрацівникам бібліотеки за участь і допомогу в  проведенні цього заходу.