Сьогодні о 15.00 “Енергія” грає з “Інгульцем-2”

В рамках 18 туру чемпіонату України з футболу в групі “Б” другої ліги новокаховська “Енергія” приймає команду “Інгулець-2”. 

Наші гості: У 2013 році був заснований футбольний клуб «АФ-П’ятихатська». У першому ж сезоні команда стала срібним призером чемпіонату Кіровоградської області.
У 2014 році закінчилося будівництво стадіону в Петрове, а також будівництво двох штучних полів в селі Володимирівка, де розташований головний офіс ФК «АФ-П’ятихатська». Крім того, президент клубу Олександр Поворознюк ініціював створення дитячих футбольних команд в кожному населеному пункті Петровського району. Спонсор клубу ТОВ «Агрофірма-П’ятихатська» (компанія входить в топ-п’ятірку найбільших аграрних підприємств Кіровоградської області), президент якої Олександр Григорович Поворознюк є і президентом футбольного клубу.  В лютому 2015 року відбулося перейменування футбольного клубу з «АФ-П’ятихатська» на «Інгулець».

В сезоні 2015-2016 років клуб дебютував у другій лізі чемпіонату України, за підсумками якого отримав право грати у першій лізі. Після 18 турів чемпіонату у першій лізі “Інгулець” посідає четверте місце.

“Інгулець-2”, який грає в нашій групі другої ліги не такий успішний, як його “старший брат”. Після 17 турів команда посідає передостаннє, 11 місце з 10 очками (2 перемоги, 4 ничіїх та 11 поразок з різницею голів 19-37).

Історія протистоянь “Енергії” з клубом з Кіровоградчини налічує три офіційні зустричі. В чемпіонаті другої ліги 2016-2017 років команди обмінялися перемогами на чужому полі з однаковим рахунком 1:0. В поточному чемпіонаті у першому колі 19 серпня на виїзді наша команда здолала хозяїв з рахунком 3:1.

Запрошуємо уболівальників сьогодні, 22 жовтня, о 15.00 відвідати стадіон “Енергія” та підтримати нашу команду.

Віктор Васильєв