У Новій Каховці відбудеться концерт пам’яті Кузьми Скрябіна

Концерт, присвячений четвертій річниці смерті лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка, відбудеться у Новій Каховці 2 лютого.

Цей концерт — чудова нагода для жителів та гостей міста згадати талановиту людину, яка зробила великий внесок в розвиток України та залишилась в серцях мільйонів людей. 

«Можливо, треба було жити, як всі, а я хотів інакшим бути завжди – так скучно плисти по течії з ними…» – слова з пісні Андрія, які з точністю характеризують його як людину. Бо він був особливою людиною, з власним баченням багатьох важливих речей, які є в цьому житті. 

Засновник громадської організації музикантів Нової Каховки, яка виступає організатором концерту, Ігор Білоус говорить: «Мені хочеться, щоб українці пам’ятали своїх героїв. Смерть Кузьми стала ударом для багатьох, але його душа і голос продовжують жити в серцях його шанувальників. Андрій Кузьменко намагався бути ближче до народу й у нього завжди це виходило. Він був простим хлопцем, товаришем, відкритою та щирою людиною, яка творила музику, таким як є кожен з нас. Концерт – це не панахида, а спроба об’єднати однодумців нашого міста. Цей захід хоч і присвячений вшануванню пам’яті українського рок-музиканта, та якщо хтось і заплаче, то від щастя, бо поки лунають пісні Скрябіна – він залишається живим!»

Концерт відбудеться в нічному клубі «Classic», вхід безкоштовний, початок о 18:00. На заході прозвучать cover-композиції на пісні гурту «Скрябін», а також транслюватимуться відео та фото, пов’язані з творчістю й справжнім життям улюбленого Кузьми.

 На сцені прозвучать пісні гурту «Скрябін» у виконанні: «Логус», Удав Большой, Ігор «Культура» Білоус, Аміго, Марина Волкова, В.В Чабан.

Творчий шлях легендарного гурту «Скрябін» почався у далекому 1989 році. Це були тяжкі часи, та Андрій не здавався. За своє життя Кузьма встиг стати одним з небагатьох публічних людей, які слідували своїм принципам, честі, гідності та завжди говорили правду. Варто відзначити, що для багатьох гурт став еталоном українського року. 

Нагадаємо, талановитий Андрій Кузьменко загинув в автокатастрофі другого лютого 2015 року.