У Новій Каховці активізувалися крадії

У Новій Каховці сплеск дрібних крадіжок — поінформував начальник міськвідділу поліції Сергій Сидоренко кореспондента “Нового дня“.

«Діло йде до теплого сезону, тож у нас збільшується число угонів скутерів, мопедів. Самим їх власникам треба бути більш пильними, не залишати транспортні засоби без нагляду. За скоєння дрібних крадіжок лише в першому кварталі було притягнуто до відповідальності 9 осіб, справи по яких уже направлені до суду. 5 осіб цього року притягнуті за збут нароктиків, 11 — за крадіжку транспорту. А загалом, починаючи з 1 січня п. р., було внесено 739 проваджень [до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань]», — зазначив Сергій Сидоренко.

Він визнає, що, на жаль, бажає бути кращим якісний склад у відділі поліції. Зокрема, з 23 передбачених дільничних інспекторів поліції повноцінно працює лише 3. «Опорних пунктів у нас більше, ніж дільничних з їхніми начальниками разом узятими. Не вистачає людей. Зокрема, сержантського складу», — говорить він.

— Нестача людей — це грандіозна проблема, — визнає міський голова Володимир Коваленко. — У нас лише на міському водоканалі 15 вакансій — і ніхто не йде! На жаль, бажаючих вкрасти більше, ніж бажаючих заробити».