У Новій Каховці бібліотекарі відзначили кращих читачів літа

 Народна мудрість говорить: «Май завжди у своїй бібліотечці нову книжку, в саду – свіжу квітку».  21 вересня у Новокаховській міській бібліотеці для дітей ці два поняття поєдналися воєдино, тому що в цей день яскравими квітками  заквітчали  бібліотеку діти, які, за підсумками обласної  програми  літніх читань, стали лідерами літа-2017. 

  У холі бібліотеки читачі взяли участь у творчих перегонах, девізом яких став цьогорічний девіз УБА «Бібліотека: знай, мрій, твори».  Діти  складали колаж, який би уособлював собою власну мрію.

 Свято розпочала, вітаючи, завідуюча бібліотеко Валентина  Карпенко, яка  наголосила: цьогорічні літні читання відбулися завдяки тому, що бібліотечними працівниками разом із вчителями шкіл були складені рекомендаційні  бібліографічні списки,  оформлено тематичні  полиці та книжкові виставки, які допомагали нашим читачам орієнтуватися в бібліотечному просторі та поєднувати літній відпочинок з активним читанням.

Провідний бібліотекар молодшого відділу Олена Ярцева представила своїх 36 найкращих читачів 1-4 класів, а бібліотекар старшого відділу Ольга Носенко  – 13 лідерів серед читачів 5-9 класів. Бібліотекарі подякували  і дітям за активність, і вчителям, і батькам, які підтримували та заохочували своїх дітей до читання.

 Потім провідний бібліотекар  старшого відділу Світлана Гайдай  підвела підсумки акції «Творчі перегони: Бібліотека: знай, мрій, твори». Усі присутні слухали мрії  наших читачів та відмічали творчу і яскраву індивідуальність кожної роботи.

Усіх  лідерів читання поздоровила та вручила  нагороди  заступник директора Новокаховської ЦБС  з наукової роботи Роза  Сидоренко.

Та свято на цьому не закінчилося. Бібліотекарі підготували своїм читачам ще один, особливий сюрприз.  Спочатку дітей запросили згадати прочитане за допомогою електронної гри «Вгадай книжку», яку підготувала та провела бібліотекар  старшого відділу Жаданова Наталія Валентинівна. Останньою книжкою, яку потрібно було згадати, була книжка Р. Дала «Чарлі і шоколадна фабрика». Звичайно ж, впізнали книжку і малі, і дорослі читачі. Та саме у цій книжці і був, особливий сюрприз. Це «Золоті квитки читача», які вручили шістьом найкращим читачам.

Поздоровили дітей  присутні  гості свята: Наталія  Верішко, методист міського методичного кабінету по роботі з підручниками та вчитель  початкових класів гімназії Катерина Мельник.

Завершашльною солодкою крапкою свята стало запрошення до столу, де наших лідерів чекали торти та солодощі.  Відбулися усі ці приємні речі завдяки патнерам нашого свята:  депутатам міської ради Сергію Хоменку, Олександру Афанасьєву, приватному підприємцеві Роману Савичу. А бібліотека  від партнерів отримала ще й нові книжки до свого фонду: «Алісині пригоди у дивокраї» Льюїса Керрола;  «5 зірок для Лоли» та «Сенсаційний репортаж Лоли» Ізабель Абеді; «Недотрога» Татьяны Корниенко та «Девчонки, которые в меня влюблены» Юрия Никитинского.

І бібліотека, і батьки, і діти вдячні за увагу та допомогу у  заохоченні дітей міста до читання.