У Новій Каховці чоловік спокусився на модну іграшку

Днями, у місті Нова Каховка, що на Херсонщині, наряд групи швидкого реагування отримав повідомлення по спецлінії “102” про крадіжку в магазині, – повідомляє прес-служба Управління поліції охорони в Херсонській області.

Поліцейські охорони на місці події з`ясували, що відвідувач магазину вибрав товар, який йому знадобився і попрямував повз касу до виходу.

Однак, пильний охоронник помітив це і затримав горе-покупця.

Здобутком крадія став спінер, іграшка, що популярна серед школярів, які виконують із ним різні трюки. Ціна поцупленої цяцьки становила двісті двадцять гривень. Крадієм виявився 39-річний місцевий мешканець.

Спінер рекламується як засіб допомоги людям, які мають проблеми з концентрацією уваги або відчувають неспокій. Іграшка виступає в ролі розвантажувача при стресі та перетворювача негативної енергії в позитивну. Експерти розділилися в оцінках користі спінера для здоров’я: деякі вважають, що він може допомогти в цих випадках, інші заперечують цю можливість і вважають, що іграшка швидше відволікає, ніж допомагає сконцентруватися.

Якого саме ефекту очікував від спінера крадій – встановить слідство. Затриманого передали слідчо-оперативній групі Новокаховського відділу поліції ГУ НП в Херсонській області.