У Новій Каховці двоє раніше судимих пограбували 50-річного чоловіка

поліція

Потерпілий пояснив, що познайомився зі зловмисниками біля магазину. В одному з дворів вони разом вживали алкогольні напої. Потім чоловіки побили заявника, відібрали його куртку, мобільний телефон, гроші та документи.

Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Херсонській області.

Заявник описав прикмети зловмисників. За ними працівники Новокаховськоговідділу поліції встановили особи підозрюваних. Ними виявились 32-річні безробітні, раніше судимі за майнові злочини. Зловмисники пояснили, що мобільний телефон продали, документи сховали, куртку залишили собі, а гроші витратили.

Працівники поліції повернули заявнику його куртку, мобільний телефон та документи. Зловмисники перевіряються на причетність до скоєння подібних злочинів на території міста. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж» (карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років).