У Новій Каховці неповнолітній пограбував пенсіонерку

поліція2

Жертвою зловмисника стала 86-річна жінка. Вона поверталася додому, за нею до під’їзду зайшов хлопець, який вихопив у неї сумку та втік. У сумочці знаходився мобільний телефон та 150 гривень.

Упродовж двох діб працівники Новокаховського відділу поліції встановили особу кривдника пенсіонерки та повернули жінці частину викрадених речей.

Зловмисником виявився 16-річний хлопець з неблагополучної родини, який ніде не навчається та раніше потрапляв у поле зору поліції за скоєння дрібних правопорушень.

Неповнолітній пояснив, що помітив жертву на вулиці і вирішив піти слідом за нею. Він знав, що пенсіонерка не зможе чинити опору. Після скоєння злочину хлопець витратив гроші, телефон продав, а сумку з гаманцем сховав на вулиці. Неповнолітнього розшукали у сусідньому населеному пункті, де він переховувався. Хлопець вказав правоохоронцям місце, де поклав речі потерпілої.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.186 Кримінального кодексу України «Грабіж» (карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до чотирьох років).

 

Відділ комунікації ГУНП

в Херсонській області