У Новій Каховці обговорили хід організації рейтингу «Дніпровська перлина»

Сьогодні, 2 лютого, за головування заступника міського голови Нової каховки Володимира Сироватки, відбулося чергове засідання оргкомітету, на якому обговорювалися організаційні моменти проведення  рейтингу популярності та якості «Дніпровська перлина».

Попередньо відомо, що захід, головна мета якого – відзначення кращих підприємницьких структур, що діють в різних сферах діяльності, відбудеться 23 лютого в розважальному комплексі «Прем’єр» о 16:00. Як і в минулі роки, буде представлено 10 традиційних  номінацій: «Промисловість», «Агропромисловий комплекс», «Інвестиція року», «Будівництво», «Кращий роботодавець року», «Сфера торгівлі», «Сфера ресторанного господарства», «Сфера послуг», «Благодійництво року», «Відкриття року», переможця в якій обирає міський голова. А також запланована одна нова, у якій відзначать кращого платника податків.

Наразі керівники відділів виконкому зробили розсилку листів-запрошень потенційним учасникам рейтингу. До цієї роботи долучилися і працівники податкової інспекціі, які пропонують визначитися 45 претендентам.

Щодо цьогорічної родзинки «Дніпровської перлини», то покищо невідомо якою вона буде. Якщо  минулого року рейтинг прикрасило вогняне шоу, то нині  ідей є кілька і вони ще у таємниці.