У Новій Каховці обговорювали інформаційну агресію Росії проти України

Вчора, 27 вересня, представники Центрального апарату СБУ завітали до Нової Каховки з семінаром на тему: «Інформаційна агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір».

Продовжується обговорення інформаційної агресії Російської Федерації проти України у районах області

Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.

Основними спікерами семінару були полковник Юлія Лапутіноа та полковник Валерій Удовиченко, які займаються питаннями інформаційної безпеки України.

Були презентовані розсекречені матеріали Державного галузевого архіву, СБУ, які свідчать про сплановану діяльність спецслужб та політичного керівництва СРСР, спрямованих на знищення України, маніпуляцію громадською думкою, застосування репресій щодо населення України з метою знищення ідентичності українців.

Проведені паралелі з сучасною агресивною політикою РФ проти нашої держави на основі аналізу на основі військово-політичних доктрин РФ та сучасного досвіду протидії СБУ загрозам інформаційної безпеки.

Також поінформували про матеріали, які доводять завчасну сплановану приховану фазу застосування технологій гібридної війни по відношенню до Криму та Півдня України.

За результатами роботи семінару були запропоновані шляхи посилення стійкості нашої держави у протидії гібридним загрозам.

Сьогодні такий семінар пройде і в Херсоні у Херсонському державному аграрному університеті.

Якуніна Ганна, Управління інформаційної політики ХОДА