У Новій Каховці один з найвищих показників призначення житлових субсидій на Херсонщині

субсидии21 липня у Херсоні  відбулося засідання колегії ОДА. Як наголосив губернатор Херсонської області Андрій Путілов, головним  завданням сьогодення для міських голів  та очільників  РДА є виконання Постанови КМУ  від 21 жовтня 1995 р. № 848 (із змінами). Питання призначення субсидії населенню  знаходиться на особистому контролі керівництва області.

 Директор Департаменту Причина Г. Г. у своїй доповіді підкреслив, що одним з найвищих показників призначення субсидії спостерігається у Новокаховській міській раді.

Про це повідомив заступник начальника Новвокаховського УПСЗН Ігор Чанцев.

За його слвами станом на 20 липня 2015 року по місту Нова Каховка субсидії отримують 3268 сімей з яких:

  • 2191 особиста справа відпрацьована автоматично та призначено субсидії;
  • 1077 призначено субсидії за новими особистими справами.

Відсоток відпрацювання особистих справ з призначення субсидії становить 75,6%.

Таких високих показників вдалося досягти завдяки постійного проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

 Довідки про призначення субсидії видаються безпосередньо в управлінні праці, відділу управління праці у місті Таврійськ, спеціалістом управління у Дніпрянській селищній та Райській сільських радах, також, для прискорення отримання довідок соціальні працівники Територіального центру та контролери РЕС доставляють їх за адресами.

 Крім того, аби пришвидшити процес обслуговування населення, спеціалісти управління ведуть прийом громадян з 7.30 до 17.00 без перерви, а за потребою – залучаються  до роботи у вихідні дні.