У Новій Каховці підвели підсумки турніру з футзалу, присвяченого пам’яті Олега Філатова

13-14 січня в спортивній залі «Будівельник» відбувся VII щорічний турнір Нової Каховки з футзалу серед аматорських команд, присвячений пам’яті Олега Пилиповича  Філатова. У змаганнях взяли участь вісім команд, 7 з яких: з Нової Каховки: «Алмаз», «Локомотив»,  «Таврія»,  «Енергія-ветерани», «Легіон», «Голландець», «Шахтар» та команда «Титан»
(с. Чорнянка).

З нагоди відкриття цього щорічного турніру, який проходить за підтримки громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка» та відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради, з привітальними словами звернувся перший заступник міського голови та керівник ГО Леонід Чурсинов, який привітав спортсменів с новорічними та різдвяними святами, побажав їм чесної і безкомпромісної гри за право отримати бажаний кубок.

Довідково. Олег Філатов народився 10 березня 1947 року. З дитинства захоплювався футболом, грав на позиції лівого крайнього захисника. З жовтня 1963 року – виступав в новокаховській «Енергії», куди його зовсім юного запросив тренер В.  М. Григор’єв. Вже в 1964 році 17-річний Олег взяв участь в іграх першості області і попереднього турніру чемпіонату республіки. Чотири сезони виступав за основний склад “Енергії” в класі “Б”. З жовтня 1970 року до серпня 1971-го  брав участь в першості Запорізької області в складі команди “Енергія” (м. Бердянськ). З серпня 1971 року по листопад 1972 року – учасник першості Миколаївської області в складі першотравневого “Спартака” (тренер Л. Г. Кравицький). З листопада 1972 року по серпень 1974 року – гравець новокаховської “Енергії”. Олег Філатов – триразовий чемпіон Херсонської області, володар Кубка області (1974), переможець першості області ДСТ “Авангард” (1973, 1974).  В останні роки життя Олег Пилипович присвятив себе тренерській роботі з юнацькими командами. Серце цієї чудової людини перестало битися 4 листопада 1999 року.

Не порушуючи прийнятих і встановлених традицій “пам’ятати, шанувати і поважати”, вихованці та друзі гравця і тренера новокаховського ФК “Енергія” О. Філатова продовжують, кожен раз – на початку року, збиратися в аматорські команди, самоорганізовуватися в єдині дружні спортивні колективи і брати участь в щорічному, вже 7-у за рахунком, відкритому турнірі з футзалу, який залишив значний слід в футбольній історії Нової Каховки.    В суботу 13 січня вісім команд-учасників були розбиті на дві групи «А» і «Б» для ігор за «круговою схемою», далі команди, які посіли в своїх групах 3-4 місця, розіграли між собою за «кубковою схемою» – «Малий кубок». Таким же чином, з команд, що зайняли 1-2 місця в групах, визначилися призери «Великого кубка» і переможець всього турніру.

Група «А» була представлена наступними командами: «Алмаз», «Титан»,  «Локомотив» та «Шахтар».

Результати ігор:

1. Титан 4 – 4 Алмаз;

2. Локомотив 2 – 5 Шахтар;

3. Алмаз 5 – 1 Локомотив;

4. Титан 7 – 4 Шахтар;

5. Титан 6 – 1 Локомотив;

6. Алмаз 3 – 9 Шахтар.

Група «Б»: «Голландець», «Таврія», «Легіон» та «Енергія-ветерани».

Результати ігор:

1. Таврія 5 – 5 Легіон;

2. Голландець 8 – 2 Енергія-ветерани;

3. Голландець 10 – 4 Легіон;

4. Таврія 6 – 2 Енергія-ветерани;

5. Легіон 3 – 2 Енергія-ветерани;

6. Голландець 2 – 3 Таврія.

За підсумками групового турніру в півфінал «Великого Кубка» вийшли: «Титан», «Шахтар», «Голландець» і «Таврія». А команди «Алмаз»,  «Локомотив», «Легіон» та «Енергія-ветерани» вже змагалися за «Малий Кубок».

У неділю, 14 січня, відбулися ігри плей-офф обох Кубків.

Результати «Малого кубка» такі:

1/2 фіналу:

Алмаз 7 – 2 Енергія-ветерани;

Легіон 5 – 2 Локомотив;

Гра за III місце:

Локомотив 8 – 3 Енергія-ветерани;

Гра за І місце «Малого Кубка»:Алмаз 6 – 2 Легіон.

Ігри «Великого Кубка»:

1/2 фіналу: Титан 5 – 3 Голландець;Шахтар 4 – 4 Таврія, (пен. Шахтар 2 – 1 Таврія);Гра за III місце:Таврія 4 – 3 Голландець; Фінал «Великого Кубка»:Титан 6 – 3 Шахтар.В результаті Переможцем «Великого Кубка – 2018» стала команда «Титан», а «Малого Кубка – 2018» – «Алмаз».

Нагороду «Кращий Бомбардир», забивши 10 м’ячів, отримав Валерій Доля (Шахтар).  Нагорода «Кращий воротар» була вручена Дмитру Панчуку (Титан). І з нагородою “Кращий гравець” турніру закінчив виступ на VII традиційному турнірі Владислав КОЛОСОВ (Титан).А також були вручені індивідуальні подарунки Кращим гравцям в командах від технічного партнера турніру компанії SELECT:- Олександр Перевертайло «Енергія-ветерани»- Денис Позняков «Локомотив»- Сергій Ратушний «Легіон»- Артем Данковський «Алмаз»- Дмитро Зелінський «Голландець»- Володимир Бижко «Таврія»- Євген Соколан «Шахтар»- Вадим Россохатий «Титан».

Організатори змагань висловлюють щиру подяку заступнику міського голови Леоніду Чурсинову, начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталії  Таран, голові судейської колегії Анатолію Сайченку, директору спортивної зали «Будівельник» Петру Бойку та незалежному спортивному  оглядачу Володимиру Дяглєву.

В свою чергу, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту щиро вітає переможців турніру та висловлює вдячність учасникам, а також всім, хто залучився до проведення турніру. Окреме спасибі  Володимиру Дяглєву за надану інформацію та фотоматеріали.