У Новій Каховці працівники поліції припинили роботу грального закладу

Як повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Херсонській області, в обласному центрі та районах працівники поліції проводять системну роботу щодо ліквідації осередків підпільного грального бізнесу. Під час чергового рейду у місті Нова Каховка працівники поліції припинили діяльність гральної зали, яка працювала під виглядом закладу з розіграшу лотереї.

Замість ігрових автоматів, у закладі використовувалася комп’ютерна техніка з доступом до мережі «Інтернет», щоб надавати можливість за гроші грати в онлайн-ігри. На час візиту працівників Новокаховського відділу поліції, у залі тривала гра, серед клієнтів були і неповнолітні. У закладі розташовувалося 20 комп’ютерів.

– Наразі усе комп’ютерне обладнання з відповідним програмним забезпеченням, за допомогою якого велась протиправна діяльність, вилучене та направлене на експертизу. Вживаються заходи по встановленню осіб, причетних до організації грального бізнесу, – повідомив заступник начальника Новокаховського відділу поліції Дмитро Карбовський.

Крім комп’ютерного обладнання, оперативники вилучили пластикові гральні картки, гральні пульти, майже 5 тисяч гривень та чорнову бухгалтерію.

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення за ч.1 ст.203-2 Кримінального Кодексу України “Зайняття гральним бізнесом” (карається штрафом від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання).