У Новій Каховці привітали з ювілеєм Заслуженого працівника України Василя Яротника (Фото)

Як вже повідомляло наше видання, вчора, 11 січня, Заслужений працівник культури України, художній керівник та диригент народного оркестру народних інструментів Новокаховського Палацу культури Василь Григорович  Яротник  відзначив  70-річний ювілей.

Ім’я цієї непересічної людини відоме як у нашому місті, так і далеко за його межами. Харизматичний, щирий, добрий, відкритий, справжній професіонал і знавець своєї справи, наш талановитий земляк за роки натхненної праці виховав не одне покоління справжніх музикантів, а головне – подарував їм уміння відчувати і дарувати людям прекрасне – музику. Тож і не дивно, що з нагоди свого Дня народження Василь Григорович почув дуже багато теплих слів та привітань.

Висловити вдячність ювілярові за працю й творчість, за активну життєву позицію, виховання молоді,  до Палацу культури завітав міський голова Володимир Коваленко.

Він побажав іменнику міцного здоров’я, нових творчих здобутків, енергії та натхення, вручив букет троянд і премію. Від імені колег  Василя Яротника привітали начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, директор МПК Анатолій Лазарєв та працівники Палацу культури. Усі вони зичили йому довгих і щасливих років, проведених у родинній злагоді та творчій праці.

Звісно, не обійшлось і без творчих дарунків.  Солістка Катерина Петрійчук подарувала ювілярові пісню, а всі присутні, піднявшись на сцену,   нагородили іменинника шквалом гарячих овацій.

Колектив видання NK-online.tv долучається до привітань і зичить Василю Яротнику щастя в усіх його проявах, творчих здобутків та невичерпного натхнення!