У Новій Каховці проходить міжнародний турнір з вільної боротьби (Фото)

Змагання відбуваються у спортивній залі «Будівельник», а показати свою майстерність до Нової Каховки приїхали спортсмени з Туреччини, США, Латвії, Молдови, а також з Донеччини, Харкова, Полтави, Хмельницька, Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Херсона та Києва.

Відкриття турніру проходило в урочистій атмосфері. Після того, як спортсмени-учасники вишукувалися у залі, майстер спорту з вільної боротьби, срібний призер чемпіонату України серед чоловіків Кирило  Мєшков підняв український прапор.

Учасників змагань привітав перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. Опікуючись розвитком міського футболу, він як ніхто інший знає, що кожний спортсмен хоче не тільки показати свою майстерність, а й здобути перемогу, змагаючись із рівними партнерами. Тож він побажав хлопцям перемоги і висловив надію, що дехто з них ще не один раз завітає до нашого міста – і на змагання, і погостювати тут, аби  ближче познайомитися з історією та традиціями новокаховчан. До того ж, можливо  когось привабить можливість відпочити у нас після виснажливих тренувань.

Після того, як було оголошено про відкриття турніру, до присутніх звернулася начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичноїкультури та спорту Наталія Таран. Не зупинятися на особистих досягненнях, і в подальшому  здобути олімпійські  перемоги – таке побажання висловила вона спортсменам.

Для вільників  приготували своє вітання учасники зразкового ансамблю Палацу культури «Ручеек», які виконали танцювальну композицію під супровід сольного виконання Вікторії Грицутенко (студія «Джерела»). А потім капітани команд-учасників отримали в дарунок українські короваї, що стало приємною несподіванкою для спортсменів.

Слова подяки за можливість приїзду на цей турнір промовив Стівен Барет, керівник американської делегації спортсменів. Цікаво, що у нього на футболці присутні побачили  надпис про залізо, яке гартує в тому числі і людський характер. Ці слова символізують міць спортсменів, як українських так і американських.

Тож, турнір розпочато. Дочекаймося перших перемог, про які ми інформуватимемо вас надалі.