У Новій Каховці проходить відкрита першість Херсонщини з легкоатлетичних метань, присвячена пам’яті Юрія Піскунова

Сьогодні, 21 жовтня,  у Новій Каховці стартувала  відкрита першість області з легкоатлетичних метань серед юнаків та дівчат 1999 – 2000 р. н. та молодше, присвячена пам’яті заслуженого тренера України, засновника новокаховської школи метання молота  Юрія Піскунова.

Зазначимо, цей турнір започаткований цього року і проходить у місті вперше. На церемонії урочистого відкриття учасників привітали міський голова Володимир Коваленко, тренер з легкої атлетики ДЮСШ Новокаховської міської ради Владислав Піскунов,  майстер спорту міждународного класу, триразова учасниця Олімпійських Ігор Ірина Новожилова та інші.img_8833 «Сьогоднішній спортивний захід для мене важливий ще й тим, що Юрій Олександрович Піскунов – мій друг, наставник, вчитель, наголосив мер. – Людина, з якою я товаришував не один десяток років. Таких людей сьогодні зустріти – велика рідкість і велика вдача. Юрій Піскунов – людина, яка завжди мала свій стійкий погляд на всі речі, які відбуваються на землі. Його філософія життя, його віра в людей, в добро і його силу – це ті речі, які варто наслідувати і передавати наступним поколінням. Його сини, онуки, вихованці – люди, що прославляють Нову Каховку в усій Україні і далеко  за її межами. Династія Піскунових – унікальний світ. Радий, що ці змагання започатковані. Спасибі кожному, хто долучився до їх проведення і бере участь. У місті Юрія Олександровича поважають і пам’ятають. Впевнений: турнір в честь світлої пам’яті Юрія Піскунова буде жити і прославляти  його ім’я й надалі».

За словами Владислава Піскунова, турнір стане традиційним, щорічним. Більше того –   наразі ведуться перемовини стосовно того, аби змагання отримали статус всеукраїнських.

Про підсумки відкритої першості читайте згодом.

img_8821 img_8825 img_8827img_8862 img_8846img_8844