У Новій Каховці провели акцію, приурочену до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми

Одним з найбільш масових та брутальних порушень прав і свобод громадян є торгівля людьми.

Коли людина стає об’єктом діяльності, до неї застосовується право власності, як до речі, товару. Це і є сучасна форма рабства. Жертв торгівлі насильно, а частіше – обманним шляхом, перевозять через державні кордони, позбавляють свободи пересування, ставлять у боргову залежність, примушують до праці та застосовують відносно них економічне, психічне, фізичне  та сексуальне насильство.

У 2013 році Генеральною Асамблеєю ООН був проголошений Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, та починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота не залишаючись осторонь цієї гострої проблеми, відзначає цей день.

Аби підвищити рівень поінформованості населення  стосовно причин  цього явища та про те, яким чином убезпечити себе від потрапляння до тенет торгівців, фахівці із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради провели соціальну акцію серед населення.

Захід мав превентивний характер та покликаний дати мешканцям міста якомога більше усвідомлення про проблему, її масштаби в Україні та світі. Фахівці під час акції розповсюджували листівки та розповідали про способи безпечної міграції, а також інформували де можна отримати допомогу тим, хто став жертвою торгівлі.

 Нагадаємо: консультацію з питань протидії торгівлі людьми можна отримати також, звернувшись на національну безкоштовну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0(800)-505-501 (зі стаціонарних телефонів) та «527» (для абонентів Київстар, Vodafone UA, Life). Новокаховчани можуть завжди звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул. Новоселівська, буд. 5 тел.: 5-37-58. Не лишаймося осторонь спільної проблеми!