У Новій Каховці провели заняття з питань військового обліку та бронювання військовозобов’язаних

19 квітня у великій залі  засідань Новокаховської міської ради відбулося заняття з працівниками підприємств, установ, організацій, відповідальними за ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Перед аудиторією виступив військовий комісар Новокаховського міського військового комісаріату підполковник Дмитро Самойлов. Він довів до присутніх основні вимоги законодавства та нормативно-правових актів, що регулюють питання організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних на підприємствах, в установах та організаціях.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Новокаховської міської ради Олександр Бараніченко детально зупинився на організації роботи з питань бронювання військовозобов’язаних. Присутнім було продемонстровано зразки звітів, посвідчень та інших документів щодо бронювання, які мають бути відпрацьовані на підприємствах, в установах, організаціях.

Наприкінці заняття присутнім на електронні носії інформації було роздано зразки необхідних документів та матеріалів із зазначених вище питань.