У Новій Каховці пройшов захід, приурочений до Дня Гідності і Свободи

Вчора, 13 листопада, в приміщенні ВСП «Новокаховський коледж ТД АТУ (агроколедж) відбувся захід військово-патріотичного спрямування (на виконання доручення голови Херсонської ОДА від 21.08.2015 №263). Організатори – управління культури Херсонської Обласної державної адміністрації, Херсонське училище культури, відділ культури і туризму Новокаховської міської ради.концерт-005

Студенти навчальних закладів, старшокласники всіх шкіл міста, військовослужбовці, учасники АТО (понад 600 осіб) разом заспівали гімн України, слухали поезії українських поетів та відомі пісні, згадали хвилиною мовчання загиблих побратимів на сході. Хвилюючою була розповідь студентів училища культури та відеоряд про загиблих земляків, які ввійшли до обласної Книги пам’яті, а також  розповідь про волонтерський рух на Херсонщині. Цей захід приурочено відзначенню Дня Гідності та Свободи.

Організатори заходу висловлюють щиру подяку керівництву ВСП «Новокаховський коледж ТД АТУ за надання приміщення, міському відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, учбовим закладам  міста, військовому комісаріату та військовій частині за активну участь.
концерт-010 концерт-012концерт-021 концерт-020
концерт-024

  Н. С .Зарудна, заступник начальника відділу культури і туризму