У Новій Каховці розіграли  Кубок Федерації з тенісу

Днями у Новій Каховці,  на тенісних кортах ДЮСШ «Таврія», відбувся турнір із тенісу на Кубок Федерації серед юнаків та дівчат в особистих розрядах до 10, 12, 14 і 18 років та парних розрядів у вікових групах років до 12 та 14 років.

У змаганнях взяли участь 82 спортсмена з  таких міст України як: Миколаїв, Одеса, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Дніпро, Херсон, Кривий Ріг, Нова  Каховка та  Каховка.

 За підсумками турніру в особистому розряді у віковій групі до 10 років серед юнаків та дівчат призові місця посіли:

Юнаки

І місце – Петренко Альберт (м. Нова Каховка);

ІІ місце – Омельченко Едгар (м. Нова Каховка);

ІІІ місце – Лотоцький Даниїл (м. Нова Каховка).

Дівчата

І місце – Малакова Поліна (м. Миколаїв);

ІІ місце – Серебрянська Роксолана (м. Нова Каховка);

ІІІ місце – Нечаєва Таісія (м. Миколаїв).

У особистому розряді у віковій групі до 12 років серед юнаків та дівчат:

Юнаки

І місце – Височенко Олександр (м. Нова Каховка);

ІІ місце – Журов Олександр (м. Миколаїв);

ІІІ місце – Авдєєнко Олександр (м. Нова Каховка).

Дівчата

І місце – Чайнікова Єлизавета (м. Одеса);

ІІ місце – Доценко Ульяна (м. Херсон);

ІІІ місце – Майборода Дар’я (м. Миколаїв).

У особистому розряді у віковій групі до 14 років серед юнаків та дівчат посіли наступні місця:

Юнаки

І місце – Вергун Дмитро (м. Нова Каховка);

ІІ місце – Пронін Іван (м. Нова Каховка);

ІІІ місце – Клиба Денис (м. Нова Каховка).

Дівчата

І місце – Веревська Анна (м. Сев. Донецьк);

ІІ місце – Єршова Маргарита (м. Кривий ріг);

ІІІ місце – Грянная Валерія (м. Миколаїв).

У особистому розряді у віковій групі до 18 років серед юнаків та дівчат:

Юнаки

І місце – Кузємчак Олег (м. Нова Каховка);

ІІ місце – Комисаров Влад (м. Нова Каховка);

ІІІ місце – Вергун Дмитро (м. Нова Каховка).

Дівчата

І місце – Філіна Юлія (м. Нова Каховка);

ІІ місце – Грянная Валерія (м. Миколаїв).

ІІІ місце – Геращенко Софія (м. Каховка).

У парному розряді у віковій групі до 12 років серед юнаків та дівчат призові місця посіли:

Юнаки:

І місце – Височенко Олександр та Авдєєнко Олександр (м. Нова Каховка);

ІІ місце – Журов Олександр та Маланов Ігор (м. Миколаїв);

ІІІ місце – Годзелих Олександр та Грейнерт Ельдар (м. Нова Каховка);

Дівчата:

І місце –  Чайнікова Єлизавета (м. Одеса) та Доценко Уляна (м. Херсон);

ІІ місце – Щурбина Єлизавета та Ольшевська Софія (м. Миколаїв);

ІІІ місце – Рудік Софія (м. Херсон) та Кривенкова Аріна (м. Дніпро).

У парному розряді у віковій групі до 14 років серед юнаків та дівчат посіли наступні місця:

Юнаки

І місце – Вергун Дмитро (м. Н.Каховка) та Яременко Артем (м. Каховка);

ІІ місце – Пронін Іван та Клиба Денис (м. Нова Каховка);

ІІІ місце – Хоменко Павло та Ткаченко Дмитро (м. Нова Каховка).

Дівчата

І місце – Єршова Маргарита (м. Кривий Ріг) та Грянная Валерія (м. Миколаїв);

ІІ місце – Веревська Анна (м. Сев.Донецьк) та Майборода Даря (м. Миколаїв);

ІІІ місце – Петраш Софія та Федяєва Віолетта (м. Нова Каховка).

Вітаємо юних спортсменів та їхніх наставників, старшого тренера-викладача ДЮСШ «Таврія» з тенісу Сергія Коровайка, тренерів  Тетяну  Малую та Ольгу Кушніренко з успішними виступами, бажаємо їм нових перемог на спортивних аренах та чемпіонатах!