У Новій Каховці розіграли Літній кубок  серед команд КВК (Фото)

Як анонсувало наше видання, 16  червня у Новій Каховці відбулось феєричне свято гумору –  розіграш першого Літнього кубка міста серед команд КВК, присвячений міжнародному  дню молоді.

Поділитися з новокаховчанами своїм гарним настроєм, дотепами, запальними жартами та поборотися за омріяний кубок вирішили 12 сильних й досвідчених команд з різних міст України: Миколаїв, Київ, Кривий Ріг, Запоріжжя та ін. Звичайно, приїхали до нас і  справжні профі  зі столиці гумору  – Одеси: аж п’ять команд! Для урочистого відкриття І Літнього кубка  КВК  у Новій Каховці на сцену запросили мера Володимира Коваленка – людину, яка розуміє й цінує  гумор та завжди підтримує молодь Нової Каховки у всіх її гарних і корисних починаннях. Володимир Іванович подякував усім за участь і візит до нашого міста й побажав гравцям чесної боротьби, а глядачам – незабутніх вражень та відмінного настрою.

Оцінювало вміння учасників журі, до складу якого увійшли   міський голова Володимир Коваленко, організатор відкритої Каховської ліги КВК, капітан вже відомої каховської команди  «Щемиловські  квартиранти» Юрій Скляр, двічі чемпіон відкритої Каховської ліги КВК, учасниця новокаховської команди КВК «ТНК» Олена Черняєва, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран,  представник Благодійного фонду Ігоря Колихаєва, головного спонсора гри, Наталія Лях.

Звісно, переказати це дійство неможливо. Присутніх очікували три години  гумору, що промайнули мов кілька хвилин, а ще – колосальний заряд позитиву. А головна інтрига вечора: хто стане володарем першого кубка  –   змусила багатьох похвилюватися. Ще б пак, адже боротьба за трофей розігралася зовсім не жартівлива. Журі було складно, тож не обійшлось без додаткових завдань. У підсумку під гарячі овації глядачів перший кубок Нової Каховки вручили команді  «Юність» з Одещини (село Ширяєво). Колектив молодий, але вже є півфіналістом Одеської обласної ліги сміху.

Цих умористів, які просто таки підкорили серця глядачів, також очікувала грошова винагорода від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Крім того, гравцям вручили дипломи і подарунки від спонсорів. А найголовніше –  кожна команда отримала неймовірне   задовлення від участі, як і всі ті, хто спостерігав за цим яскравим дійством. Тож до вашої уваги найяскравіші моменти гри.


Перший Літній кубок Нової Каховки серед команд КВК відбувся за підтримки спонсорів та меценатів:  Благодійного фонду Ігоря Колихаєва, депутатів Новокаховської міської ради Віталія Перетятька, Лілії  Микитенко, Сергія Хоменка, Олександра Афанасьєва; підприємців Володимира Бондаря,  Сергія Романова, Сергія Стародубця, футболіста Олексія Дитятьєва, творчої студії «Радуга», кафе «7 п’ятниць» (Олена Чепрас), студії  реклами та дизайну «Інь Янь» та міського центру дезінфекції.