У Новій Каховці “розквітло” Великоднє дерево

 Вже стало традицією, що напередодні Великої Пасхи школярі міста беруть участь в акції  «Великодня писанка». Організатором акції стала міська рада учнівського самоврядування, яка працює на базі Будинку дитячої творчості (директор І. Лісовська). Активісти зібрали  крашанки, писанки та креативні вироби, які власноруч виготовили учні шкіл міста.

12 квітня активісти учнівського самоврядування  прикрашали  Пасхальні дерева на території Свято-Андріївського храму.  Разом з дітьми дерева прикрашав отець Іларіон, який звернувся до них з добрим словом та настановою. Він побажав дітям: «Щастя сім’ям, добра в серці та миру в Україні». В акції взяли участь діти різного віку, від першого до одинадцятого класів, а саме учні: ЗОШ №1, НВК №2, ЗОШ №3, ЗОШ №4, ЗОШ №7, СЗОШ №8, Гімназії, ЗОШ №10 и НКТЕЛ.

Цього року таких дерев побільшало: така ж сама акція відбудеться в п’ятницю, 14 квітня, в Свято-Казанському храмі   (м. Таврійськ) та церкві Введення в храм Пресвятої Богородиці (смт Дніпряни). Крім того, пасхальні витвори наших школярів мешканці міста можуть побачити в Палаці культури та міському виконавчому комітеті.

Проведення таких заходів сприяє відродженню традицій  та  надає учням, батькам та педагогам шкіл Новокаховської міської ради великоднього настрою. Міська рада учнівського самоврядування висловлює подяку всім хто прийняв участь в акції, адже все, що ми робимо, ми робимо на благо нашого міста.

Всіх з Великодніми святами! Гарного весняного настрою!

О. Гречана,  куратор міської ради учнівського самоврядування