У Новій Каховці розпочала роботу виставка “Моє місце”

10 жовтня у СЗОШ №8  відбулося відкриття пересувної освітньої виставки «Моє місце».

Представлені на виставці історії – це долі людей, яких юридична практика і статистика визначають як внутрішньо переміщені люди (ВПЛ). Однак, це історії реальних людей про дружбу та підтримку, історії про сім’ї і дітей, історії про розуміння своєї ролі, ролі держави і суспільства, історії про страхи і надії, історії про втрати і нові можливості, історії про людяність, – історії, в яких кожен з наших співрозмовників визначає «своє» місце.

У день відкриття директор школи Оксана Олійник   привітала гостей, координатор виставки Лариса Квітка розповіла про Київський освітній центр «Простір толерантності», який і організував цю виставку «Моє місце».  Психолог школи Людмила Доровських поділилася своїми  враженнями та закликала всіх присутніх відчути долі цих людей.  Вчитель англійської мови Ірина Барна наголосила, що матеріали виставки сприяють формуванню громадянських компетентностей згідно з Державним стандартом базової повної загальної середньої освіти та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Презентували виставку гіди – учні СЗОШ№8 Таїсія Гузь,  Ксенія Семенова, Владислав Савченко та ЗОШ№1 Аріана Мохаммад, Вероніка Панченко. Першими відвідали цей захід  представники відділу освіти, міського центру сім’ї  та молоді, служби у справах дітей, депутати міської ради, вчителі та учні 11 класу СЗОШ№8.

Слід додати, що проект підтримано Департаментом загальної та середньої шкільної освіти Міністерства освіти та науки України та Міністерством закордонних справ Німеччини.

Виставка буде працювати щоденно з 10 по 20 жовтня (0 13.00 та 14.00). Запрошуємо всіх мешканців міста відвідати виставку «Моє місце».

Координатор виставки: Квітка Лариса Олександрівна (тел. 0507741027).