У Новій Каховці розпочало роботу бюро правової допомоги

IMG_3832

Сьогодні, 1 вересня, як і анонсувало наше видання, в Новій Каховці відбулось урочисте відкриття Бюро правової допомоги, яке є самостійним, окремим відділом Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Знаменна подія відбулась за участі начальника Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Костянтина Хутковського, першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова, спеціалістів бюро, а також студентів та викладачів кафедри Правознавства Новокаховського гуманітарного університету «Україна».

IMG_3840 IMG_3848

– Так сталося, що сьогодні окрім першого дня нового навчального року, у нас ще й перший день роботи Бюро правової допомоги, – звернувся до присутніх перший заступник міського голови Леонід Чурсинов. – Впевнений, що тут новокаховчани зможуть захистити свої права та можливості і відчувати себе впевнено в цьому житті. Для цього створені усі інститути влади і звісно органи місцевого самоврядування. Тому спільна робота має бути лише на користь мешканцям нашого міста.

IMG_3834

Зазначимо, що Новокаховське бюро правової допомоги виконує наступні функції:

здійснює особистий прийом та облік осіб, які звертаються до Бюро для отримання безоплатної первинної правової допомоги та безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснює положення законодавства у сфері безоплатної правової допомоги та порядок отримання такої допомоги;

надає правову інформацію, консультації і роз’яснення з правових питань;

забезпечує складення заяв, скарг та інших документів правового характеру;

забезпечує роботу мобільних консультаційних пунктів;

забезпечує відвідування осіб, зокрема одиноких, похилого віку, з обмеженими фізичними можливостями за місцем їх перебування з метою надання зазначеним особам безоплатної правової допомоги;

забезпечує точки доступу до електронних сервісів Мін’юсту;

виконує інші функції, відповідно до покладених на Бюро завдань.

Тож, якщо ви потребуєте правової допомоги – звертайтеся за адресою: вул. Французька, 5.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00, без перерви. Телефон: (05549)3-50-70. Також слідкуйте за новинами Бюро на його офіційній сторінці у Фейсбук.

IMG_3829