У Новій Каховці розпочався «Тиждень доброго кіно просто неба»

Як і було анонсовано раніше, вчора, 21 серпня, у Новій Каховці стартував «Тиждень доброго кіно просто неба». У  парковій зоні Церкви Різдва Христова відбувся перший перегляд фільму. Історична стрічка «Бен Гур» зібрала понад 150 глядачів.  Загалом, разом з волонтерами, які допомагали в організації, показ об’єднав більше 200 містян.

Отже, «Бен Гур». Фільм про зраду і прощення, ненависть, жагу до життя і  безмежну любов,яка дарує нам світло, істину та прощення. Видовищна, захоплююча історична стрічка, в основу якої покладено роман «Бен-Гур: розповіді про Христа» Льюїса Воллеса. В Україні  прем’єра фільму відбулась торік, 8 вересня.

За сюжетом молодий нащадок юдейського знатного роду Юда Бен-Гур був зраджений своїм зведеним братом і другом Мессалою, після чого провів багато років у неволі на галерах. Звісно, як можна здогадатися, герой отримує шанс помститися. Та чи скористається він ним? Стрічка загалом може як сподобатися, так і ні. Проте не залишила вона після перегляду  байдужим жодного, змусивши замислитись над багатьма життєвими істинами.

Вечір просто неба пройшов в приємній, дружній і невимушеній атмосфері. Варто віддати належне організаторам та волонтерам: гостей зустріли гостинно та тепло, мов вдома. Солодощі, гарячі чай і кава, лимонад, солодка вата, зручні місця для перегляду.

Фестиваль кіно просто неба проходить у Новій Каховці вже вдруге. І немає сумнівів, що традиція, завдяки команді активних і небайдужих прихожан Церкви Різдва Христова, буде жити. Ініціатор проведення фестивалю Сергій Пантоненко знову подарував жителям  унікальну можливість провести останні літні дні у незабуній атмосфері. Тож дякуємо за це!

Як показав перший вечір, охочих насолодитися переглядом фільмів під відкритим небом є багато. А тому нагадуємо: триватиме фестиваль до неділі, 27 серпня. Щовечора в парковій зоні Церкви Різдва Христова відбуватиметься безкоштовний показ кінострічок, серед яких:  «За переконанням совісті»,  «Дружина доглядача зоопарку», «Мені не соромно», «Лютер»,  «Хроніки Нарнії».

Крім того, на відвідувачів чекають оригінальна фотозона, кіоск зі смаколиками та напоями, розіграш приємних призів – безкоштовний похід на двох до кав’ярні COFFEE CITY та квитки на двох до кінотеатру «Юність».

Свої двері «Тиждень доброго кіно просто неба» гостинно відчинятиме о 19.00. Показ заплановано розпочинати о 19.45. Тож не пропустіть! Про можливі  зміни у графіку буде повідомлено додатково.